Studio

Oferujemy Państwu pełną i profesjonalną obsługę dźwiękową. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stosunku do realizacji i produkcji jako pasji, jesteśmy w stanie dołożyć dużo więcej starań niż przeciętne studio nagraniowe. Naszym celem jest uzyskanie jak najlepszego rezultatu końcowego nagrania, a nie jak najszybciej do niego doprowadzić. Jesteśmy otwarci na wszystkie nowe, innowacyjne rozwiązania przy nagrywaniu sesji, jak również kochamy się we wszystkim co niesie za sobą słowo „VINTAGE”. Poza wysokiej klasy sprzętem studyjnym posiadamy bardzo duże zaplecze instrumentów oraz backline. Stobno Records to nie tylko stosunek do pracy ale również niepowtarzalne miejsce. Do Państwa dyspozycji, poza dużym komfortowym studiem, są : pomieszczenie socjalne z zapleczem gastronomicznym, łazienka z prysznicem, oraz wielki, zielony ogród z grillem. Wszystkie te elementy mają na celu stworzenie azylu w którym muzyk będzie miał szanse na odizolowanie się od codziennej pogoni i skupieniu się na muzyce. Dzięki idealnej lokalizacji (Stobno 3a – 10km od centrum Szczecina) Studio gwarantuje możliwość pracy 24h na dobę. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

POMIESZCZENIA

REŻYSERKA
(10m2) komfortowa, posiada światło dzienne; panoramiczne okno zapewnia znakomity kontakt wzrokowy oraz separacje dźwiękową ze studiem A.

STUDIO „A”

(35m2) Największe pomieszczenie, nadające się idealnie do nagrań perkusji, instrumentów dętych, chórów, niewielkich sekcji smyczkowych. Po zainstalowaniu parawanów akustycznych pomieszczenie nadaje się również idealnie do nagrań wokali. Duże panoramiczne okno z widokiem na piękny zielony ogród zapewnia światło dzienne, oraz miłe samopoczucie.

ZAPLECZE

POMIESZCZENIE SOCJALNE + KUCHNIA

Wykonane w pięknym antycznym stylu pomieszczenie gospodarcze nadające się idealnie do przygotowania posiłku oraz chwili odpoczynku.

WC + PRZYSZNIC

Nie trzeba nikomu tłumaczyć.

OGRÓD

Idealne miejsce aby złapać oddech świeżego powietrza. Do dyspozycji duży murowany grill i 500m2 wolnej zielonej przestrzeni.

PARKING

Posiadamy własny parking na w pełni ogrodzonym terenie.

StobnoRecords 2010